Politický vězeň a kritik „chartistické šlechty“ Wolf: Je mi z toho tady šoufl. Příliš humanismu zabije celou Evropu

17.01.2016 19:22

ROZHOVOR Problémů bude s imigranty čím dál více. Jediným řešením situace by bylo, kdyby německé dívky dávaly nadrženým chlapcům dobrovolně. Tak by se předcházelo závažným trestným činům, jako je sexuální obtěžování a znásilňování. Tvrdý antikomunista, politický vězeň a kritik takzvané „chartistické šlechty“ Jiří Wolf se s tím nepárá ani ohledně uprchlíků. Ve svých výpovědích už používá jen černý humor.

Politický vězeň a kritik „chartistické šlechty“ Wolf:  Je mi z toho tady šoufl. Příliš humanismu zabije celou Evropu
Foto: Archiv Jiřího Wolfa
Popisek: Disident Jiří Wolf
reklama

Mohl byste zhodnotit uplynulý rok...

Nebude to ale moc přívětivé. Došlo ke zhoršení v sociální, morální a politické oblasti. Lidé konečně pochopili, že už nic nezmohou a žijí v naprosté bezmoci. Komunistická mafie ovládá v podstatě všechna ministerstva, kraje, média. Dál krade, korupčí a především svým občanům lže a podvádí je. Společnost se dál propadá do morálního bahna a není se čemu divit, když má kolem sebe takové morální vzory jako je Václav Klaus, David Rath a další prodejní politici. Všude vládnou jen peníze, čestnost je považována za projev lidské hlouposti a kdo nekrade, je blbec, který okrádá svou rodinu. V morálce jsme se vrátili do doby komunistické normalizace. Nevíme, co je to stud, svědomí a morálka. Podvádíme se navzájem a máme převrácený žebříček lidských hodnot. Vládne závist, nenávist a kriminalita. Tu jsme údajně snížili o polovinu. Nicméně to byl jen podvod, protože jsme trestné činy degradovali jen na přečiny. Jsme mistry vlastního obelhávání a vymývání mozků.

Pokud se kriticky ohlédnu za minulým rokem, nemohu být spokojen ani se stavem lidských práv. Nevím o tom, že by od roku 1990 oficiálně došlo k sebekritickému zhodnocení stavu země. Masově se především porušují práva sociální. Je to vidět na každém kroku. Od neplnění sociálních práv dává ruce pryč i samotný úřad ombudsmana, který by se měl nezávisle na státu tímto problémem kriticky zabývat a veřejně na něj poukazovat. Do tohoto úřadu jsou jako pojistka státu vybíráni dobře placení věrní občané, od kterých se očekává, že nepůjdou proti chlebodárci. Na úřadě žijí podle hesla: „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!“ Je až s podivem, jak velcí bojovníci za lidská práva, kteří si v minulosti za jejich obranu vysloužili prestižní ceny, nyní obhajují lidská práva jen jaksi okrajově, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. V podstatě kolaborují, podvádějí a vědomě kryjí závažná porušování sociálních práv. Za peníze slouží ďáblu! Úřad ombudsmana byl účelově a alibisticky zřízen státem. Už jen to, že je do jeho čela vybírána osobnost z parlamentu, je politicky korupční. Tam, kde cinkají stříbrňáčky, se vždy najdou profesionální bojovníci za lidská práva. Podobně je na tom i naprosto bezzubá Konfederace politických vězňů, která po celou dobu trvání provozuje ku plné spokojenosti režimu výhradně vzpomínkové a smuteční akce. Nikdy se oficiálně nezmohla ani na jedinou kritiku. Od roku 1990 tak měl bolševik všechno pod svou naprostou kontrolou.

Jak jste vnímal vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana?

Jsme prostě stále Švejky! Snad proto mě ani nazajímal projev Milouše Zemana. Opilec, bývalý komunista a ostuda tohoto státu si nezaslouží mou pozornost a už vůbec ne nějakou úctu. Není to můj prezident. Já ho nevolil, a proto tohoto pána s chováním chlapce od krav ignoruji.

Souhlasíte s Petrem Cibulkou, že zde od roku 1945 vládne Rusko?

Ano. Od roku 1945 nám tady opravdu vládne Moskva. Naše kotlina byla, je a stále bude sférou jejích zájmů. Kreml dál rozhoduje o tom, jaký bývalý komunista bude v Česku prezidentem, generálním ředitelem České televize, kdo bude ministrem a tak dále. Když se podíváte do vlády a do armády, je tam většina bývalých komunistů, postupem času už i bývalých spolupracovníků StB. Národ je zděšen, že se mu vrátili bolševici. Od roku 1989 se v podstatě nic nezměnilo! Kominterna zvaná i jako Třetí internacionála se nepoložila na lopatky. Je velmi silně zakořeněna ve všech zemích bývalého východního bloku. Snad jen mimo Německa, kde nemá takovou sílu a politickou moc. Společnost už prohlédla, že celý ten povedený 17. listopad byl v režii Moskvy, GRU a StB. Jedním z předních herců byl kokta Vašek Havel, kterého dál uctíváme jako toho největšího hrdinu a málem boha. Nechceme o něj ovšem za žádnou cenu přijít, a tak si tu velkou lež o velkém sametu hýčkáme. Veřejně si lžeme, je to až neskutečně trapné. Všichni o těch podvodech víme. Vysmíváme se všem těm lžím, kterými nám bolševici každý den vymývají mozky, ale jinak nám to sebeobelhávání dělá náramně dobře.

Myslíte si jako Cibulka, že rusofil je ten, kdo miluje Rusko a rusofob ten, kdo Rusko pochopil?

Rusofob je člověk, který se Rusů bojí a tohle poznání je v podstatě pochopení Rusů. A tak to podle mě myslel Cibulka. Já mám z Kremlu také fobii, takže jsem rusofob. U Ruska nikdy dopředu nevíte, co od velkého medvěda můžete očekávat za podraz. Neznám kolem sebe člověka, který by Rusko miloval. Asi se bude jednat výhradně o naše komunisty, kteří v rámci komunistické internacionály musí své vzory milovat. Další rusofilové jsou naši obchodníci, kteří ruské turisty doslova milují, protože z nich mají prachy. Za peníze by ovšem prodali i své vlastní rodiče do otroctví. Prostě kurvy prodejné, které lezou Rusům do zadnic! Rusů žije v Česku obrovské množství. Je to pátá kolona a tedy škodná. Svůj slib po nuceném odchodu z Československa v roce 1990 do puntíku splnili. Vracejí se nám sem postupně a jsou všude. Mezi Rusy právem musím zahrnout i Ukrajince. Mluví stejným jazykem, v roce 1945 naši zem také „osvobozovali“, vraždili a znásilňovali. To samé v roce 1968 a pak v době normalizace. Po roce 1989 se k Rusům už zásadně nehlásí a ani ke všem zločinům a okupaci. My nejsme Rusové, my jsme Ukrajinci! My nic, my muzikanti. A jsou ochotni se pro své vlastenectví a Ukrajinství porvat s noži až do krve! Faktem je, že v Česku neexistuje hotel či nemocnice, kde by nepracovala Ukrajinka. Naše ženy přišly o práci přes noc. Pracovní agentury dohodlé s ministerstvem práce dodávají do Česka za tučné úplatky levné pracovní síly. I tady kvete korupce! Před časem se v Česku vyprávěl vtip. Prý, kdyby byla na Ukrajině vyhlášena mobilizace, tak by se v Česku zhroutil chod státu. Nic by nešlo. Zastavila by se výstavba domů, bytů, zcela by se zastavil chod hotelů a  nemocnic, protože i vojandy by musely sloužit v pomocných sborech armády.

Myslíte si, že je Evropská unie schopna přijmout další miliony uprchlíků?

Evropská unie už nebude schopna přijmout další uprchlíky. Alespoň ne v takovém množství, jak se očekává. Několik milionů. Evropa není nafukovací. Celý Střední východ a celá chudá Afrika se do Evropy prostě nevejdou. Ze sta procent ekonomických utečenců je sedmdesát procent mladých mužů, kteří přišli bez žen. Německo a další západní státy zapomněly na jeden fakt. Muži z oblastí, ze kterých utíkají, mají velmi silný pohlavní pud a pokud ho nemohou ukojit, nastávají problémy. V mnohých městech dokonce musí jezdit autobusy zvlášť určené pro muže a ženy. Naprosto směšná byla rada jedné, poněkud hloupé političky, aby se německé dívky držely na vzdálenost dvou metrů od nadržených mládenců. Ono těch problémů bude s imigranty čím dál více. Jediným řešením by bylo, kdyby německé dívky dávaly nadrženým chlapcům dobrovolně. Tím by se předcházelo závažným trestným činům, jako je sexuální obtěžování a znásilňování.

Jak by měla Evropa uprchlickou krizi řešit?

Je třeba zastavit příliv uprchlíků, kteří hledají bohatou zemi. Jediné řešení je vracet ekonomické uprchlíky domů už na moři anebo okamžitě po příjezdu na pevninu. A dále přísně trestat převaděče. Pokud dojde k jejich dalšímu přijímání, bude tento exodus nekonečný. Příliv muslimských utečenců je navíc cíleně organizován z arabských zemí jako budování páté kolony. To samé provádí programově Rusko už od padesátých let. Začlenit co nejvíce svých občanů do všech států, aby postupně získali volební právo a mohli rozhodovat o chodu společnosti a politickém směru. Ostatně muslimové měli vždy zájem obsadit celou Evropu. Nyní se jim to pomalu daří. Válka v Sýrii je pouhou záminkou v obsazování všech světových kontinentů.

Proč ještě nebyl zničen Islámský stát, když k tomu má NATO nesporně veškeré prostředky?

Jedině pozemní válka by byla ve spojení s letectvem a námořnictvem účinná. Pouze bombardování z letadel nestačí.  

Co si myslíte o tom, že se s tímto problémem dostávají do povědomí lídři jako Martin Konvička anebo vylézají z politického zapomnění výtečníci jako Miroslav Sládek?

Pravičáčtí magoři jako Konvička a Sládek hlásají jen to, co chce většina tohoto národa slyšet. Staví na tomto evropském problému a především strachu z Islámského státu. Na tom se příležitostně přiživují a zviditelňují. Mají podporu i u Zemana. Logicky. Lidé v této zemi mají z islámu strach. Také patřím mezi ně. Uřezávání hlav, teroristické útoky, to vše může dorazit i do naší kotliny. Pokud tedy podobně velký příliv imigrantů jako v minulé roce nějak nezastavíme. Uprchlíci-křesťané mi nevadí.

Byl jsem jako odpůrce islámu na jedné demonstraci na Staroměstském náměstí. Na jedné straně tam stálo na pět set odpůrců a na druhé straně hrstka příznivců islámu. Jednalo se o členy různých neziskovek, lidskoprávních organizací a studenty. Povětšinou šlo o naivní dívky. A tak jsem přeběhl z tábora „ne islámu“ do promuslimského tábora. Do malého hloučku s transparenty a volal jsem: „Ano, my je tu chceme! My chceme, aby naše matky obřezávaly malé holčičky, staří dědkové je znásilňovali a potom jako nečisté ukamenovávali. Chceme, aby tak dopadly i naše znásilněné ženy, aby se staly otrokyněmi, aby musely chodit zahalené do burek jako bubáci. Chceme, aby se zlodějům uřezávaly ruce. Chceme jiné náboženství!“ A co se stalo? Sympatizantky prohlédly, sbalily své transparenty a v tichosti se rozešly. Islám je jiná kultura, jiné a naprosto netolerantní náboženství. S jeho přijetím by v Evropě došlo k návratu do hlubokého středověku. Islamisté se nám v Česku nebudou přizpůsobovat. A pokud k nám dorazí v hojném množství, vzniknou zde podobně jako v Německu arabská ghetta. S tím musíme dopředu počítat. Proti odpůrcům islámu se často postupuje nezákonně tím, že jsou omezována jejich práva. Pokud ovšem občan využije svého nezadatelného občanského práva a svobodně šíří vlastní názor, je okamžitě pranýřován a označen za rasistu, xenofobního štváče a může dokonce skončit ve vězení. A co je nejhorší, trestá se i za publikovanou pravdu. Co by na to asi řekl Jan Hus? Je mi z takové demokrakatury ve vlastní zemi šoufl. Ostatně příliš humanismu zabije celou Evropu.

Už jste přemýšlel nad budoucím prezidentem Česka?

Moc ne, ale stejně vím, kdo to bude.  Opět to bude bývalý komunista, nebo jiná zrůda! Co nám Kreml naservíruje, to také budeme mít. Ostatně, budeme mít jen to, co si po právu zasloužíme

Dal jste si nějaká předsevzetí do tohoto roku?

Abych pravdu řekl, tak jsem si na začátku nového roku předsevzetí nedával. Dobré předsevzetí si navíc mohu dát v průběhu celého roku. Nejsem tlustý, ani hubený, takže nemusím hubnout, ani přibírat na váze. Netrpím tou ošklivou neřestí, jakou je kouření. S tímto otřesným zlozvykem jsem přestal před pětatřiceti lety. Dostal jsem silný zánět průdušek a nemohl si měsíc dát ani šluka. Měsíční abstinence mě z té neřesti dostala. Jinak bych asi kouřil až do dnešních dnů. Je to vyhazování peněz do popelnice. Můj kamarád za měsíc prokouří čtrnáct tisíc korun. Také neholduji alkoholu, takže si nemusím slibovat, že přestanu pít. V zimě si pivo nedám vůbec, jen v létě si pochutnám na dobře vychlazeném čepovaném. Jinak v letních parnech žízeň uhasit nelze. Mám rád Gambrinus. Namísto předsevzetí mám tedy pouhé jedno přání. Abych potkal ve svém dalším životě co nejméně pitomců.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Jan Rychetský
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Keller: Kalousek naříká? Ať vrátí plat, bude víc pro důchodce. Temná slova. I o unii

7:00 Profesor Keller: Kalousek naříká? Ať vrátí plat, bude víc pro důchodce. Temná slova. I o unii

ROZHOVOR „A vidíte, stačilo, aby si někdo v Číně pořádně nedovařil netopýra, a úsilí celých generací…