Slávek Jandák o vítězství Zemana a umělcích, kteří prostě mají smůlu. Dost ostré

29.01.2018 4:42 | Zprávy
autor: David Hora

ROZHOVOR „Zeman, to je Čech jako poleno. A každý ví, že ten člověk v životě nekradl, vždycky se choval stejně, a proto má důvěru lidí,“ říká k výsledkům voleb herec a politik Vítězslav Jandák s tím, že s výhrou Miloše Zemana v podstatě počítal. Promluvil i o podpoře některých svých kolegů umělců vůči Jiřímu Drahošovi. „Umělci mají jednu smůlu v této zemi. Komu drží palce, vždycky ten člověk prohraje,“ poukazuje Vítězslav Jandák. Vrátil se i k debatě kandidátů na České televizi.

Slávek Jandák o vítězství Zemana a umělcích, kteří prostě mají smůlu. Dost ostré
Foto: Repro - Česká média
Popisek: Vítězslav Jandák při rozhovoru

Co říkáte na výsledky prezidentských voleb?

Já jsem nečekal nic jiného…

A to z jakého důvodu?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel jede na NATO. Komentátor ukázal, kdo mu k tomu pomohl

17:40 Pavel jede na NATO. Komentátor ukázal, kdo mu k tomu pomohl

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Petr Pavel chtěl na summit NATO, vláda ho v delegaci nechtěla. Pak …