Soupeř Dominika Haška o něm i vládní straně

11.04.2024 8:43 | Rozhovor

To jsou samozřejmě nesmysly, které dokazují, jak moc k progresivismu se STAN posunul, řekl ParlamentnímListům.cz senátor Zdeněk Hraba k proběhlé kampani za „manželství pro všechny“, čili za formu sňatku stejnopohlavních párů, jehož úprava právě přichází do Senátu. Senátor Hraba, který odešel od Starostů a nezávislých, má ke sněmovní verzi zákona vážné výhrady. Při letošní obhajobě mandátu narazí ve volebním obvodu Benešov na někdejšího hokejového brankáře Dominika Haška. I k němu se vyjádřil.

Soupeř Dominika Haška o něm i vládní straně
Foto: Zdeněk Hraba
Popisek: Zdeněk Hraba

Pane senátore, o víkendu jsme viděli v Praze Pochod pro život. Konzervativní aktivisté ovšem čelili blokádě ze strany občanů, kteří je považují za „klerofašisty“. Jak to vnímat z hlediska zákonnosti, ale i z pohledu politické kultury?

Z hlediska zákona jde minimálně o přestupek proti občanskému soužití. 

Co se týče společenského a lidského hlediska, tak je to nechutné. Obzvlášť když na mostě prý blokovali průjezd hasičskému autu.

To je další důkaz radikalizace progresivistů, kteří na sílu tlačí svoji agendu. Proti většině společnosti. Je v pořádku si něco myslet a pak to prosazovat. Ale v demokratické zemi se mají myšlenky prosazovat volbami, ne blokádami a takovým nechutným chováním.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Pane senátore !, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseSaJe , 11.04.2024 9:06:13
Vcelku se dá s vašimi názory souhlasit. Až na tu formulaco ohledně rozdělané práce. Všichni, kteří opakovaně kandidují se ohánějí nějakou "rozdělanou práci" ? Lze to považovat tak trochu za nátlak (vydírání) pro opětovné zvolení do funkce. Takovým dojmem ta formulace totiž působí. To je můj názor. Jinak vám držím proti tomu Hašanovi pěsti !

|  17 |  0

Další články z rubriky

„Krysy tam pořád jsou.“ Šejna a Kubásek odhalují poměry na ministerstvu

9:31 „Krysy tam pořád jsou.“ Šejna a Kubásek odhalují poměry na ministerstvu

Na Ministerstvu životního prostředí (MŽP) podle komentátora Františka Kubáska stále působí lidé, kte…