Starosta Mnichova Hradiště z ODS: Výsledek voleb si nedovolím odhadnout

20.04.2012 18:13 | Zprávy

ROZHOVOR Arnošt Vajzr ParlamentnímListům.cz řekl, že některé aktivity hejtmana Davida Ratha jsou plýtváním. Obce Středočeského kraje prý mají určitě jiné priority než webové stránky. Představte si, co by se za ty peníze dalo v menších obcích opravit, konstatoval mimo jiné starosta.

Starosta Mnichova Hradiště z ODS: Výsledek voleb si nedovolím odhadnout
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Mnichova Hradiště v letech 2006-2014 Arnošt Vajzr (ODS)

Pane starosto, co říkáte na rezignaci ministra školství? A jaký je Váš názor na to, že je to již osmý ministr, který opouští Nečasovu vládu?

Rezignace pana ministra měla přijít podstatně dříve. Nikdy jsem ve školství nepracoval, ale dle vyjádření ředitelů škol mělo jeho působení na ministerstvu školství spíše negativní dopad. Střídání ministrů je důsledkem obsazování funkce na základě politických a ne odborných předpokladů.

Úředníci z Bruselu se začali v nedávné době zajímat o masivní propagační kampaň Středočeského kraje, za kterou chce hejtman David Rath utratit téměř 80 milionů korun. Co si o tom myslíte? A pokud hovoříme o panu hejtmanovi, jaký je Váš názor na webové stránky pro mladé, které spustil Rath v březnu? Domníváte se, že budou prospěšné nebo jde jen o plýtvání penězi v době krize?

Domnívám se, že jde o plýtvání penězi. Obce Středočeského kraje mají určitě jiné priority než webové stránky. Představte si, co by se za ty peníze dalo v menších obcích opravit.

Pokud budeme hovořit o Mnichově Hradišti, jaké problémy nejvíce sužují zdejší obyvatele, a jak se Vám daří tyto problémy řešit?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina

Ukrajina skutečně Rusku zatím odolává, ale myslíte, že je naděje, že válku vyhraje a Rusko porazí? Já si myslím, že to je nereálné a je asi pravda, že čím déle válka bude trvat, tím to bude pro Ukrajinu horší. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Putin nesleví. Klam o výhře Ukrajiny ožívá. Šándor bije na poplach

16:35 Putin nesleví. Klam o výhře Ukrajiny ožívá. Šándor bije na poplach

Státy uskupení G7 a prezident Zelenskyj se usnesli, že Rusko prohrává válku. Je to tak ve skutečnost…