To nechcete vědět: Řezník o hnusném polském masu. Nejde jen o Polsko, bohužel

05.02.2019 10:45 | Zprávy
autor: Václav Fiala

ROZHOVOR Aféra se zkaženým polským masem nemá hranice. Totéž se může stát i u nás. Může za to tržní hospodářství nebo „jen“ konkrétní lidé, kteří šmahem a jedním podpisem zrušili sanitní porážky zdravotně problematických zvířat? Klatovský živnostník Pavel Havlíček, který se vyučil řezníkem a svou profesi dosud neopustil, o tom ví své a předkládá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz pro někoho možná až šokující, ale na druhé straně realistické informace. Ptáme se i na to, proč takový „protibabišovský rebel“ jakoby na první pohled otupil ostří a hroty. A může za to podle něj – tzv. pražská kavárna!

To nechcete vědět: Řezník o hnusném polském masu. Nejde jen o Polsko, bohužel
Foto: archiv P. Havlíček
Popisek: Pavel Havlíček

Nejnovější aféra s hovězím masem z nemocných krav v Polsku může mít jistě rozsáhlejší pozadí…

Samozřejmě může. Jedná se totiž o systémovou chybu a nikoli „polskou“, jak s despektem ke všemu polskému slýcháme všude kolem sebe.
Fakt odhalení případu na polských jatkách nic nevypovídá o tom, že se tak neděje na některých jatkách českých.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Tvrdíte, že míříte do příští vlády

S kým? Myslíte, že ANO volby nevyhraje? Vyhrává je přeci už několik volebních období. Nebo uvažujete i o tom, že byste s ním šli do koalice? A podle čeho soudíte, že se do vlády dostanete? Váš poslední volební výsledek nebyl až takový zázrak, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman k Pavlovi a Macinkovi vytáhl nečekanou minulost

4:44 Zeman k Pavlovi a Macinkovi vytáhl nečekanou minulost

Ignorovat opozici. Takovou radu dává vládě bývalý český premiér a prezident Miloš Zeman. Výstup svéh…