VOK je hnutí občanů, kteří již nechtějí přihlížet stagnaci našeho kraje, říká kandidát do Senátu Navara

08.09.2020 15:21

ROZHOVOR „Pozastavím podnikání a budu se plně věnovat práci senátora. Zřídím si senátní kancelář v obvodu, vytvořím si tým asistentů a ve spolupráci s místními lidmi, bez ohledu na jejich stranickou příslušnost, budu iniciovat změny, které tento region potřebuje,“ uvedl, co prvně udělá, pokud se Vladimír Navara stane senátorem. Ten kandiduje v obvodě Děčín za stranu VOK – Volba pro kraj.

VOK je hnutí občanů, kteří již nechtějí přihlížet stagnaci našeho kraje, říká kandidát do Senátu Navara
Foto: Archiv VN
Popisek: Kandidát do Senátu za Volbu pro kraj v Ústeckém kraji Vladimír Navara
reklama
Co chcete voličům nabídnout?
 
Zásadní změnu, lepší budoucnost pro volební obvod Děčín a Ústecký kraj. Podívejte se na krajské nemocnice, kde docela funguje pouze ta v Ústí nad Labem, ale ostatní jsou opravdu bída. Chybí lékaři, zavírají se ambulance. A to ani nemluvím o nemocnici v Rumburku. Ta de facto zkrachovala a nyní bude třeba ji zachránit. Myslíte, že to Krajská zdravotní v téhle kondici zvládne?
 
Takže se soustředíte na zdravotnictví?
 
Na to máme ve VOK hned dva dlouholeté primáře, já jim samozřejmě pomohu z pozice senátora otevírat dveře do celostátní politiky. Ale to není jediné, budu dělat senátora na plný úvazek. Je třeba dát našemu kraji lepší budoucnost. Problémy jsou, kam se podíváte: vzdělání, doprava, zaměstnanost.
 

Anketa

Je dobře, že Zeman nebude zvát Vystrčila na setkání ústavních činitelů?

86%
14%
hlasovalo: 19788 lidí
 
Kandidujete do Senátu PČR, který se těší malé podpoře obyvatelstva. Mohl byste říct občanům, proč by měli přijít k volbám a dát hlas právě vám?
 
Každý volební obvod má jen jednoho senátora, který mu může pomoci v celostátní politice. Musí v dobrém lobbovat za zájmy místních lidí. Pokud si lidé zvolí vysloužilého politika celostátní strany či nějakého vytíženého ředitele školy, přijde o tuto možnost. Já bych naopak chtěl plnočasově hájit místní zájmy, pomáhat živnostníkům a zdejším podnikům, kteří zaměstnávají naše lidi.
 
Tato oblast se stala mým druhým domovem, zejména krásná příroda, kde trávím rád svůj volný čas. Proto jsem se také rozhodl přijmout kandidaturu do Senátu Parlamentu ČR a pomáhat lidem v tomto regionu.
 

Anketa

Je dobře, že Miloš Vystrčil jel na Tchaj-wan?

hlasovalo: 19982 lidí
 
A pokud se stanete senátorem?
 
Pozastavím podnikání a budu se plně věnovat práci senátora. Zřídím si senátní kancelář v obvodu, vytvořím si tým asistentů a ve spolupráci s místními lidmi, bez ohledu na jejich stranickou příslušnost, budu iniciovat změny, které tento region potřebuje. Například exekuce. Mám plán, jak ochránit osobní účty lidí v exekuci. Jak je vrátit do práce. Jak pomoci dětským domovům při začlenění jejich odchovanců do společnosti, kde oceňuji úlohu Domů na půl cesty.
 
Chtěl byste něco na závěr voličům vzkázat?
 
Přijďte k volbám a dejte hlas našemu regionu, který je jedním z nejkrásnější v ČR. Dejte hlas pro VOK (Volba pro kraj).
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Barbora Richterová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trestat za názor na covid? Takto ne. Doktor Rozehnal a řádky, které zaujmou Flegra, Šmuclera, Pirka a další

20:00 Trestat za názor na covid? Takto ne. Doktor Rozehnal a řádky, které zaujmou Flegra, Šmuclera, Pirka a další

ROZHOVOR Co dělat v čase vládních koronavirových omezení, abyste se nedostali do potíží? Zkušený adv…