VIDLÁKŮV TÝDEN Mají se „lepší lidé“ bát Donalda Trumpa? „Oni se bojí oprávněně. Trump těm ‚šikovným‘ jejich obživu včera sebral. Přestal jim posílat klimatické dotace a přestal živit darmožrouty přisáté na státní cecík. Redneckové a vůbec venkovani se nemusejí o obživu bát, oni něco doopravdy umějí. Ale živit se přerozdělováním dotací, to už teď nebude zrovna lukrativní. Elon Musk a jeho ministerstvo efektivity se o to postarají. Pro lehkoživky přichází pláč a skřípění zubů. Dezolátské peklo,“ sdělil ParlamentnímListům.cz moravský zemědělec, bloger a též předseda hnutí STAČILO! Daniel Sterzik, zvaný Vidlák.
Foto:
Repro: PBS News
Popisek: První dny v úřadu 47. prezidenta USA Donalda Trumpa
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.