Znalec islámu: Babiš z nás dělá hlupáky a hraje divadlo, že bojuje proti masové imigraci, ve skutečnosti ji ale podporuje. Zde máte důkazy

13.05.2018 0:01

ROZHOVOR „Vláda Andreje Babiše tak přislíbila i pomoc s jejich usídlováním v České republice. Víte, podle mne čeští politici, a to nejen pan Babiš, mají dvě tváře a hrají dvě komedie. Před českými občany se tváří, že jsou proti masové migraci a podpoře migrantů, ale ve skutečnosti před úředníky EU a neziskovkami, organizujícími pod záštitou EU a OSN s podporou Sorosových lidí masovou migraci, se prezentují úplně naopak. Prezentují se jako ti, kteří ‚chápou‘ důležitost masové migrace,“ říká exmuslim a autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan, který má více než dvanáctileté zkušenosti z jádra islamistů v ČR, z jejich vztahů k českým bezpečnostním složkám a úřadům.

Znalec islámu: Babiš z nás dělá hlupáky a hraje divadlo, že bojuje proti masové imigraci, ve skutečnosti ji ale podporuje. Zde máte důkazy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lukáš Lhoťan

Před pár dny skončila v africkém Maroku 5. euro-africká ministerská konference o migraci a rozvoji. Proč ji považujete za problémovou?

Je to další ukázka toho, že cílem vedení EU není masovou migraci z Afriky a islámských zemi zastavit, ale pouze ji ovládnout a řídit. Děje se přesně to, před čím varuji ve své knize Eurabia – Mýtus nebo realita? Tato konference není ničím novým, takovýchto konferenci již bylo a bude a vždy se na nich pouze potvrzují závazky na přesídlení milionů Afričanů do Evropy a dobrovolnou populační sebevraždu Evropanů pod vedením EU a jejích poskoků v jednotlivých zemích.

Vždyť člen politbyra EU, komisař pro migraci Dimitri Avramopoulos, si konferenci pochvaloval a prohlásil, že „Evropa a Afrika se potřebují více než kdy jindy“. A podle maďarského ministra Szijjártó také komisař Avramopoulos řekl, že v Africe se populace zvětšuje a v Evropě populace ubývá, a proto je potřeba podporovat migraci z Afriky do Evropy.

Co si myslíte o tom, že ministr vnitra Lubomír Metnar podepsal na této konferenci jménem vlády Andreje Babiše závazek podporovat migraci obyvatel Afriky do Evropy?

Vláda Andreje Babiše tak přislíbila i pomoc s jejich usídlováním v České republice. Víte, podle mne čeští politici, a to nejen pan Babiš, mají dvě tváře a hrají dvě komedie. Před českými občany se tváří, že jsou proti masové migraci a podpoře migrantů, ale ve skutečnosti před úředníky EU a neziskovkami, organizujícími pod záštitou EU a OSN s podporou Sorosových lidí masovou migraci, se prezentují úplně naopak. Prezentují se jako ti, kteří „chápou“ důležitost masové migrace.

Vlastně dnešní představitelé české politické scény, až na pár výjimek, a stejně tak představitelé státni správy, rezignovali. Oni kapitulovali jako elity této společnosti v roce 1938 před Hitlerem a v roce 1948 před Stalinem a dobrovolně rozhodli za nás, že se tady v České republice nebudou podporovat místní obyvatelé a jejich porodnost, ale bude se podporovat masová migrace.

Tak jako v roce 1938 se politické elity dobrovolně vzdaly a část z nich se stala věrnými sluhy německého nacismu, tak jako se v roce 1948 politické elity dobrovolně vzdaly a část z nich se stala věrnými sluhy komunismu, tak se dnes politické elity dobrovolně vzdaly a část z nich se stala věrnými sluhy multikulturalismu a vize EU jako socialistické totality.

Babiš a Metnar ale tvrdí, že imigraci nepodporují…

Andrej Babiš byl opakovaně usvědčen z mnoha lží a ukázal, že pro udržení u moci je ochoten lhát, zastrašovat  a klidně i zničit Českou republiku, jen když to pomůže jeho ještě většímu hromadění moci a bohatství! Opravdu se občané necháte obalamutit a obelhat takovým člověkem?

V té deklaraci se přece píše, že jejím cílem je „podpora pravidelné migrace a mobility, především mladých lidí a žen, mezi Evropou a severní, východní a centrální Afrikou, i napříč těmito regiony“. Jak toto chcete jinak vykládat než podporu migrace do Evropy? To z nás chce dělat hlupáky? Nedokážeme zastavit nelegální imigraci, tak ji prostě zlegalizujeme…

Proč podle vás Andrej Babiš tiše tohle vše podporuje?

Podívejte se. Andrej Babiš je prostě socialistický kapitalista. Socialistický ve využívání dotaci, což je takové modernizování plánovaného hospodářství západními socialisty po zkušenostech východoevropských komunistů, ale zároveň je kapitalistou. Potřebuje levnou pracovní sílu do svých továren a asi věří tomu, že ti imigranti budou makat v jeho továrnách jak mourovatí za 13 tisíc hrubého.  

Socialistický kapitalista? To vypadá jako protimluv.

Ne. Klasický socialismus v podání komunismu je zaměřen proti oligarchií a zbavuje majitele kapitálu jejich majetku, ale neomarxistický socialismus, jenž ovládá dnešní západ Evropy, je jinou cestou socialismu. Poučili se z chyb komunistů a udělali úpravy klasického socialismu. A díky tomu, že tato nová levice vyměnila evropské dělníky a obyčejné lidi za migranty z Afriky a z islámského světa, tak odstranili překážku mezi sebou a kapitalisty. Naopak si tak vycházejí vstříc. Kapitalisté potřebuji dovoz levné pracovní síly, aby nemuseli platit vyšší mzdy původním Evropanům, a západní levice tímto přílivem masy migrantů získala voliče v situaci, kdy její podpora ze strany původních Evropanů radikálně klesá. Ale tomuto tématu se velice fundovaně a podrobně věnuje můj kamarád slovenský spisovatel Pavel Fendek v knize Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

*  *  *

Lukáš Lhoťan je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice, Ježíš Kristus a islám či Arménský holocaust – Sto let od plánované genocidy arménského národa 1915–2015. Vydal také knihu Marek z Aviana – patron a štít Evropy, životopis duchovního obránce Středoevropanů před islamizací. Dříve redaktor košer finančního webu Shekel.cz. Nyní analytik Da Vinci Prague Institute, o. s. Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 členem Muslimské obce v Brně, absolventem vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolventem studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To byl vrchol. Nenechá lidi padnout? Lže! Kateřina Konečná ve varu

7:13 To byl vrchol. Nenechá lidi padnout? Lže! Kateřina Konečná ve varu

„Nenechají nikoho padnout na dno? Buď občanům lže, nebo pro korupci vládních stran už není schopen v…