Známý moderátor od Babiše: V politice bych s každým grázlem vyrazil dveře

05.10.2013 4:44 | Zprávy
autor: Radek Kraus

ROZHOVOR Moderátor Honza Musil je zvyklý říkat věci na rovinu a vše tak, jak si to myslí. Proto před léty odhalil svou odlišnou sexuální orientaci, proto také šel s kůží na trh a nebál se říct pravdu. V současné době moderuje společenské a kulturní akce, ale jezdí také s podnikatelem Andrejem Babišem a s jeho sdružením ANO. Moderuje mítinky a pro ParlamentniListy.cz přiznal, že nejde jen o „kšeft“, ale že hodlá Babišovi dát i svůj hlas.

Známý moderátor od Babiše: V politice bych s každým grázlem vyrazil dveře
Foto: Archiv HM
Popisek: Honza Musil

Honzo, jak se Vám v posledních letech žije v ČR?

Nevím, jestli je to odpověď, která se dá vyjádřit směsí vět. Je to spíše o diskuzní výměně pohledů na svět, na naši zemi s někým, kdo si vyslechne váš názor a vy zase jeho a najdete nějaké východisko. Naše země jako taková je samozřejmě můj domov. Mám to tady moc rád, ale přiznám se, že jsou věci, kterým posledních pár let nerozumím. Myslel jsem si, že jsou zákony, které se mají dodržovat, myslel jsem si, že když se k něčemu politik zaváže tak to platí.

Ale abych odpověděl na vaši otázku - žije se mi dobře. Ale myslím si, že to je to hlavně proto, že mám práci, která mne baví, a že jsem měl to štěstí, že nemusím dělat obor, kterému jsem se vyučil. Celkově si ale připadám jako „Alenka v říši divů" a dodávám, že film. „U nás v Kocourkově" na nás sedí. Mnoho lidí má existenční problémy, každý říká, že na nic nejsou peníze… a já si říkám - kde tedy všechny ty peníze jsou? Říkám si, jak je možné, že člověk, který poctivě pracuje a najednou něco nezaplatí má na krku exekuci, a že ten kdo prošustruje naše státní peníze, si žije jako prase v žitě. Odpusťte mi ten výraz, ale jiný mne nenapadá….

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …