Poslanec ODS: Celníci selhávají nejen u alkoholu. Průšvih hrozí i u léků

21.09.2012 14:49 | Zprávy

Poslanec ODS Jan Forián, který je členem zdravotního výboru Poslanecké sněmovny, říká, že celní správa neselhává pouze při kontrole alkoholu a léků, ale i při kontrole prodávaných léků.

Poslanec ODS: Celníci selhávají nejen u alkoholu. Průšvih hrozí i u léků
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto.

„Celníci evidentně selhali při kontrole pančovaného alkoholu. Podle mých zjištění ale selhávají také v dalších komoditách jako jsou třeba léky. Nelegálně dovážené medikamenty s paracetamolem, léky obsahující efedrin a další zneužitelné látky se dovážejí se zahraničí a v České republice jsou k dostání ve stáncích a na místech, kde nemají co dělat,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz Florián.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bereme moc washingtonským elitám... Donald Trump složil slib a přišla politicky nekorektní smršť u mikrofonu

18:31 Bereme moc washingtonským elitám... Donald Trump složil slib a přišla politicky nekorektní smršť u mikrofonu

V roli prezidenta pronesl Donald Trump svůj první projev. Dal jasně najevo, že odteď bude navždy pla…