Beroun: Scenáristka v knihovně poodhalí, jaký bude rok 2012

13.02.2012 9:30 | Zprávy

Co nás čeká v tomto roce? Katastrofy přicházející z vesmíru, posuny klimatu nebo i změny pozitivní? A co na očekávané události říkají klimatologové, astronomové, archeologové a nebo odborníci z dalších vědních oborů?

Beroun: Scenáristka v knihovně poodhalí, jaký bude rok 2012
Foto: mesto-beroun.cz
Popisek: Beroun

Také v únoru čeká na zájemce další ze seriálu besed z cyklu Setkání s autory, které máte rádi. Hostem bude ve středu 15. února v 17:30 v Městské knihovně Beroun známá autorka a televizní scenáristka Jitka Lenková. A téma besedy? Rok 2012 je a asi bude jedním z nejslavnějších v historii lidstva. Napsali nám o tom před více než dvěma tisíci let nejen svatí prorokové, s velmi přesným datem 21.12. 2012 se setkáme i v dávných mayských kodexech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mesto-beroun.cz

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS

Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nové Město nad Metují: V hlavní roli smích

16:09 Nové Město nad Metují: V hlavní roli smích

Už v neděli 14. září 2025 začne v Novém Městě nad Metují 47. ročník Festivalu české filmové komedie.