Od 13. listopadu letošního roku do 10. ledna roku příštího bude v sálech Staré radnice k vidění dvojjazyčná putovní výstava Pomalu začalo být zase dobře věnovaná poválečným vyhnancům z Brna a jižní Moravy, kteří se ohlížejí za svými osudy. Prostřednictvím audiovizuálních nahrávek vyprávějí o tom, jak jako děti přišli se svými rodiči do Rakouska a museli prosit a žebrat o jídlo a hledat střechu nad hlavou, či o tom, jak se pomalu a bolestně sžívali s novým prostředím, a také o pomoci a odmítání v zemi, která se pro mnohé nikdy nestala tak úplně novým domovem.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


