Lanškroun: Koupací biotop je ve fázi dokončené studie

04.12.2021 11:44 | Tisková zpráva

Čisté koupání v Lanškrouně už nemusí být jen nesplněným přáním. Na jednání rady města představil místostarosta Miloš Smola a městský architekt Oldřich Bittner studii koupacího biotopu umístěného v lokalitě koupaliště u Dlouhého rybníka.

Lanškroun: Koupací biotop je ve fázi dokončené studie
Foto: lanskroun.eu
Popisek: Renesanční radnice v Lanškrouně

Vedení města se seznámilo se studií koupacího biotopu. Celý záměr by měl být realizován na pláži současného koupaliště a z části by měl zasahovat i do samotného Dlouhého rybníka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Od koho podle vás hrozí manipulace výsledku voleb?

A budete se nějak snažit dohlídnout na to, aby k ní nedošlo? Je to možné? A čemu nerozumím je to, co tvrdíte o účasti, že když přijde k volbám víc lidí, tak se manipulace nezdaří - jakou to má logiku? A jste případně připraven volby napadnout? Za jakých okolností?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

V Bohumíně se bude bojovat i o ukulele

19:06 V Bohumíně se bude bojovat i o ukulele

Dražba ztrát a nálezů v Bohumíně má oproti akcím ve významných aukčních síních pár výhod.