Na Dětském ranči v Hlučíně slavnostně otevírají integrované hřiště

15.05.2014 12:10 | Zprávy

Slavnostní otevření hřiště proběhne v sobotu 17. května 2014 od 10 hodin v areálu Dětského ranče Hlučín i za účasti Kateřiny Dostálové, ředitelky Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko.

Na Dětském ranči v Hlučíně slavnostně otevírají integrované hřiště
Foto: Daniela Černá
Popisek: Dětské hřiště

Na Dětském ranči v Hlučíně vyrostlo integrované hřiště pro tělesně postižené děti. Jeho součástí jsou například speciální houpačky, kam mohou najíždět děti na invalidním vozíku, nebo pískoviště ve tvaru velkého biliárového stolu. Je zde nově jezírko s přemostěním plné rybiček. Proměnil se rovněž altán, okolní povrch a zpevnily se chodníky. Nový prostor pro děti v zadní klidové části areálu o rozloze 4 500 m2 je nyní místem pro hraní zdravých a hendikepovaných dětí a skvěle poslouží rodinám i volnočasovým organizacím. Hřiště dostalo jméno Ostrůvky dětských snů.

Slavnostní otevření hřiště proběhne v sobotu 17. května 2014 od 10 hodin v areálu Dětského ranče Hlučín i za účasti Kateřiny Dostálové, ředitelky Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jste pro zrušení neziskovek?

Děkuji za případnou reakci, i když co koukám, tak čekat budu asi marně

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: První sdílené auto ve městě

22:09 Písek: První sdílené auto ve městě

Obyvatelé Písku budou moci v nejbližší době využít první sdílené auto.