Olomouc: Závěrečná konference projektu Dejme šanci přírodě

12.02.2012 20:04 | Zprávy

Ve čtvrtek 16. února 2012 v 15:00 proběhne ve velkém sále v budově Magistrátu města Olomouc, Hynaisova 10 zahájení závěrečné konference projektu Dejme šanci přírodě - Interaktivní výuka přírodovědných předmětů na ZŠ.

Olomouc: Závěrečná konference projektu Dejme šanci přírodě
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Na konferenci budou prezentovány výstupy projektu pedagogy i žáky zapojených škol. Rádi bychom předali získané zkušenosti také dalším základním školám, proto je možná účast zájemců i ze základních škol, které nebyly do projektu zapojeny.

Realizace projektu byla zahájena 1.3.2010. Cílem projektu bylo zlepšování podmínek pro aktivní využívání moderních ICT pro žáky a pedagogy, tvorba a zavádění interaktivních výukových materiálů do výuky přírodovědných předmětů s průřezovým tématem environmentální výchovy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Olomouc

autor: olomouc.cz

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Stavbaři přes léto zamíří na hradecká sportoviště

22:31 Hradec Králové: Stavbaři přes léto zamíří na hradecká sportoviště

Letní období každoročně vyzývá nejenom k rekonstrukcím školních budov, ale také sportovišť a sportov…