Ostrava: Nemocnice má nového ředitele

02.08.2016 18:05 | Zprávy
autor: PV

Městská nemocnice Ostrava má od pondělí 1. srpna nového ředitele. Stal se jím Petr Uhlig, absolvent lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, bývalý lékař MNO. Do funkce jej uvedli primátor Tomáš Macura a náměstek primátora pro sociální věci a zdravotnictví Michal Mariánek. Slavnostnímu jmenování byli přítomni také primáři, vrchní sestry a další vedoucí pracovníci nemocnice.

Ostrava: Nemocnice má nového ředitele
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Úvodního slova se ujal primátor Tomáš Macura, který vyjádřil své přesvědčení, že nový ředitel bude mít pevnou půdu pod nohama a dodal: „Pevně věřím, že Městská nemocnice Ostrava má už za sebou přechodné období bezvládí a s řádným novým vedením vykročí vstříc novým i připravovaným projektům. A o tom, že se nejedná jen o slova, ale došlo už k činům, svědčí fakt, že zastupitelstvo města schválilo ještě před prázdninami nový investiční fond. Pro rozvoj nemocnice je nachystáno 250 milionů korun."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

22:09 Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

Ke čtyřem jasanům, které rostou na předpolí u Kamenného mostu, aplikovali odborníci pomocí unikátní …