Ostrava: Rozsvícená radniční věž připomene Světový den boje proti AIDS

30.11.2021 20:15 | Tisková zpráva

První prosincový podvečer se do červené barvy zahalí ostravské dominanty, nejvyšší radniční věž v České republice a most Miloše Sýkory.

Ostrava: Rozsvícená radniční věž připomene Světový den boje proti AIDS
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Spolu s dalšími subjekty tak město připomene Světový den boje proti AIDS. V rámci osvětových aktivit symbolicky upozorní na problematiku HIV v regionu i zásadnost prevence, přičemž na den 1. prosince 2021 je v regionu připravena série akcí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Martin Dvořák byl položen dotaz

Bez svobody slova není demokracie

To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město začalo stavět dům pro chráněné bydlení

16:21 Kroměříž: Město začalo stavět dům pro chráněné bydlení

Kroměřížská radnice zahájila stavbu bytového domu pro chráněné bydlení v Pavlákově ulici.