Plzeň: Oslavy 99. výročí vzniku republiky přinesou dopravní omezení

27.10.2017 8:35

Oslavy 28. října, 99. výročí vzniku samostatného Československa, přinesou v sobotu v Plzni větší dopravní omezení. Úplná uzavírka čeká na přechodnou dobu i Klatovskou třídu.

Plzeň: Oslavy 99. výročí vzniku republiky přinesou dopravní omezení
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Dopravní omezení odstartují v sobotu v podvečer v souvislosti s hlavním programem oslav, který začne v 17 hodin a to slavnostním shromážděním na náměstí T. G. Masaryka. Následovat bude lampionový Průvod světel a v 18:30 hodin zakončí oslavy ohňostroj na náměstí Republiky.

Od 17 do 17:55 hodin bude platit omezení dopravy v jednom jízdním pruhu na Klatovské třídě v úseku náměstí T. G. Masaryka ve směru do centra. Úplná uzavírka Klatovské třídy v obou směrech od křižovatky s ulicemi U Trati - Borská ke křižovatce s ulicemi Husova - Smetanovy sady začne v 17:55 hodin. Lampionový průvod vyrazí z Klatovské v 18 hodin, uzavírka by měla skončit nejdéle do půl hodiny od začátku průvodu. Současně bude od 18 do 18:30 hodin probíhat výluka tramvajové linky číslo 4, provoz bude pozastaven v obou směrech bez náhrady a obnoven bude po odchodu průvodu. Zároveň bude krátkodobě přerušen provoz trolejbusových linek 11, 12, 15 a 16 v křižovatce Klatovská – Americká – Tylova (křižovatka U Práce).

V letošním roce se mění trasa Průvodu světel z důvodu oprav Františkánské ulice. Průvod dojde na náměstí Republiky ulicí Bedřicha Smetany. Od 18 do 19:30 hodin bude z důvodu velké koncentrace osob náměstí Republiky uzavřeno pro veškerou dopravu včetně městské hromadné dopravy.

Další informace o programu najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Polopodzemní a podzemní kontejnery zvýší počet parkovacích míst

21:10 Kroměříž: Polopodzemní a podzemní kontejnery zvýší počet parkovacích míst

Velké změny čekají obyvatele Kroměříže v oblasti nakládání s odpady. Radnice totiž připravuje instal…