Pro linky MHD bude průjezdná Plumlovská ulice směrem z centra a zastávka Prostějov, Plumlovská, sídl. bude posunuta směrem k čerpací stanici.
Objízdná trasa do centra pro linky MHD č. 5, 6, 9, 32 povede po ulicích Anglická, Anenská, Drozdovice, Na Hrázi, Žeranovská na Poděbradově náměstí vlevo po Palackého ul. a přes Jiráskovo náměstí na zastávku Blahoslavova, lázně a dále dle platného JŘ. Nebudou obslouženy Prostějov, Plumlovská sídl. a Prostějov, Plumlovská.
Linky MHD č. 2, 21 pojedou od nemocnice vlevo po ul. Josefa Lady, U Stadionu a vpravo po ulici Kostelecká na Přikrylovo náměstí, kde odbočí vpravo na zastávku Palackého a dále dle platného JŘ. Nebudou obslouženy Prostějov, Plumlovská sídl. a Prostějov, Plumlovská. Náhradní zastávka Prostějov, Blahoslavova lázně.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV