Tuto aktivitu podpořili vlastní krví starosta města Pavel Pacal, místostarostové Miloš Hrůza a Pavel Janata, radní Milan Zeibert a Jan Burda a členové zastupitelstva Naděžda Dobešová, Zdeněk Vedral, Pavel Švec, Roman Pašek a Josef Klíma.
S nápadem přišla členka zastupitelstva a vedoucí odběrového střediska v Třebíči Marie Dudíková společně se starostou Pacalem. Ten vyzval kolegy ze zastupitelstva k darování už začátkem roku. „Rád bych, abychom jako členové třebíčského zastupitelstva darovali krev pravidelně a udělali z toho další zastupitelskou prospěšnou tradici. Stejně jako je zimní finanční příspěvek zastupitelů do vánoční sbírky,“ okomentoval akci starosta města Pavel Pacal.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


