Vsetín: Lidé z „Kolonky“ diskutovali nad parkováním v centru města

20.09.2012 16:50 | Zprávy

Ve čtvrtek 13. září proběhlo na městském úřadu další veřejné projednávání s občany. Tématem této diskuze bylo parkování v centru města. Místostarosta Vsetína Petr Kořenek, který má oblast dopravy ve svém resortu, všem přítomným představil možná řešení dané situace. Snahou vedení města je, aby sami občané daných lokalit navrhli pro ně přijatelná řešení.

Vsetín: Lidé z „Kolonky“ diskutovali nad parkováním v centru města
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Ve čtvrtek 13. září proběhlo na městském úřadu další veřejné projednávání s občany. Tématem této diskuze bylo parkování v centru města.  Místostarosta Vsetína Petr Kořenek, který má oblast dopravy ve svém resortu, všem přítomným představil možná řešení dané situace. Snahou vedení města je, aby sami občané daných lokalit navrhli pro ně přijatelná řešení.

Téměř čtyři desítky lidí přišli ve čtvrtek 13. září v odpoledních hodinách do zasedací místnosti vsetínské radnice, aby se zúčastnily veřejné diskuze k parkování v centru města. Představeny zde byly dvě možnosti.

„Celé město předělat na jednu zónu bez placení a bez regulace, ale striktně dodržovat předpisy nebo zavést rezidentní zónu ve středu města a tím držet určitou regulaci“ uvedl Petr Kořenek, II. místostarosta města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo pokračuje v opravách komunikací

7:42 Znojmo pokračuje v opravách komunikací

Město Znojmo pokračuje v opravách místních komunikací a chodníků. Další oprava se bude týkat ulice M…