Realizaci stavby bude vytvořeno plnohodnotné dopravní propojení ulic Masarykova, Švermova, J. Staši a Tř. Svobody, kde předmětná křižovatka bude rekonstruována na okružní křižovatku se čtyřmi paprsky.
Součástí realizace díla je také rekonstrukce úseků ulice Masarykovy (k hranici její rekonstrukce provedené v rámci úprav silnice I/49), ulice Švermovy s úpravu koryta potoka Baláš a jeho zatrubnění, nové připojení ul. Palackého na ul. Švermovu včetně nově zbudovaných 18 parkovacích stání. Pro zajištění bezpečnosti chodců budou vybudovány dělící ostrůvky. V souvislosti se stavbou je nutné provést řadu přeložek technických sítí, posun chodníků a úpravy přilehlých ploch.
Potřeba rekonstrukce uvedených komunikací je dána jejich nevyhovujícími parametry a špatnou kvalitou konstrukce vozovky.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



