Kreslit tykadla politikům na vlastní autobus se ještě smí. Chvíli jsem se bál, zda si paní Nečasová (Nagyová) nepodvolila i zdejší soudy. Naštěstí tomu tak není a my můžeme dál svobodně vyjadřovat, co si o politicích ztvárněných na našem autobusu myslíme.
Pirátský autobus připomíná kauzy, které hýbaly veřejným míněním a přesto v nich stále nepadly pravomocné rozsudky nebo se dokonce k soudu ani nedostaly. Piráti rozhodně nebudou zasahovat do nezávislosti justice, naopak, náš cíl je umožnit policistům a státním zástupcům korupční kauzy nezávisle vyšetřit, a to i pokud se týkají premiéra nebo ministra financí.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV