Bartoš (Piráti): Pomozte nám dostat se do Sněmovny

21.08.2025 16:02 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Andreji Babišovi a přicházejícím volbám.

Bartoš (Piráti): Pomozte nám dostat se do Sněmovny
Foto: Repro: YouTube
Popisek: Bývalý předseda Pirátů Ivan Bartoš v podcastu KO (Datarun)

Tak to vypadá, že spravedlnost k Andreji Babišovi nakonec není slepá. A to je rozhodně dobrá zpráva pro Česko.

Rozhodně je ale setsakramentsky pomalá – obzvlášť, když proti ní stojí miliardář s nejsilnější politickou stranou v zemi.

Podle soudkyně Vrchního soudu Evy Brázdilové došlo v kauze Čapí hnízdo ze strany Andreje Babiše a Jany Nagyové ke spáchání dvou trestných činů: dotačního podvodu a poškozování finančních zájmů Evropské unie.

Po volbách se tak s největší pravděpodobností bude ve Sněmovně opět hlasovat o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání.

Za Piráty dotačního podvodníka v čele příští vlády rozhodně nechceme.

Pomozte nám se dostat do Sněmovny v co nejsilnější sestavě, ať můžeme vyčistit korupční stoku a zastavit Babiše a jeho extrémistické přátele. Máme plán, jak nakopnout boj s korupcí.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že není jasné, kdo volby vyhraje?

A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Diskuse obsahuje 28 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Mádlová (ANO): Kvalitní vzdělání pro Fialovu vládu zůstalo jen prázdným slibem

20:06 Mádlová (ANO): Kvalitní vzdělání pro Fialovu vládu zůstalo jen prázdným slibem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu kE ŠKOLSTVÍ.