Bauer (ODS): Občané zůstávají pro vládu Petra Fialy největší prioritou

24.5.2022 5:33 odp. | Tisková zpráva

V pořadu „Čau lidi“ expremiér Andrej Babiš opět kritizuje vládu Petra Fialy, a to i přes to, že se jednání Sněmovny v posledních týdnech příliš neúčastní. Dokonce není ani členem jediného výboru či podvýboru.

Bauer (ODS): Občané zůstávají pro vládu Petra Fialy největší prioritou
Foto: ods.cz
Popisek: Poslanec Jan Bauer

Podle Babiše stát pomáhá na úkor českých občanů spíše ukrajinským uprchlíkům a sněmovní většinu označil za novou totalitu.

„Populistické hnutí ANO s Andrejem Babišem se stále chlubí svým údajně skvělým hospodařením. Jen opomenuli, že nám předali stát s dluhem téměř dva a půl bilionu korun, který právě za jejich vlády výrazně prohlubovali,“ uvedl místopředseda poslaneckého klubu ODS a místopředseda hospodářského výboru Jan Bauer.

Ačkoliv je Česká republika v těžké ekonomické kondici, lidé v ČR zůstávají pro vládu Petra Fialy i nadále největší prioritou. „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně, vždy se jedná o cíleně směřované prostředky, které konkrétním skupinám pomohou,“ dodal Bauer.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Balaš: Žádnou revoluci ve školství v plánu nemám

22:24 Ministr Balaš: Žádnou revoluci ve školství v plánu nemám

Vladimír Balaš se ujal funkce ministra školství