Baxa (ODS): Zmatky musí přestat, navrhujeme zřízení krizové skupiny pro vzdělávání

24.09.2020 12:06 | Zprávy

Místopředseda ODS Martin Baxa navrhuje zřízení krizového týmu pro vzdělávání. Podle něj je nepřijatelné, aby ministr zdravotnictví vyhlašoval opatření týkající se škol, aniž by o tom informoval ministra školství.

Baxa (ODS): Zmatky musí přestat, navrhujeme zřízení krizové skupiny pro vzdělávání
Foto: Redakce
Popisek: Martin Baxa (ODS)

„Situace ve školství je bohužel velmi podobná jako na jaře. Ministr zdravotnictví vyhlásí opatření, nebo doporučení a ministr školství o pár hodin později řekne, že o tom nic nevěděl. Na základě komunikace s řediteli a učiteli škol jsem proto došel k tomu, že by měl být zřízen krizový tým pro vzdělávání. Zasednout by v něm měli především epidemiologové, zástupci škol a zástupci ministerstev. Zmatků už bylo dost,“ říká místopředseda ODS Martin Baxa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Baxa , ODS , školství , vzdělávání , koronavirus

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.