Bernardová (LEV21): Miroslav Kalousek jako Viki Cabadaj české politiky

24.06.2013 17:43 | Zprávy

Takzvaná důchodová reforma se nepovedla. Někteří z nás to věděli vlastně dříve, než vůbec vznikla, jiní na to přicházejí až dnes.

Bernardová (LEV21): Miroslav Kalousek jako Viki Cabadaj české politiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek ve sněmovně

Jako například ministr financí Miroslav Kalousek, který se údajně chystá pootevřít dvířka fondového systému občanům nad 35 let nad původně stanovené datum, tedy i po konci tohoto měsíce. Je to však jen marná snaha tohoto Vikiho Cabadaje české politiky.

Nečasova vláda udělala pro podporu vlastní důchodové reformy všechno možné. Právě reklama v hlavní roli s jednou z ústředních postav z filmu Sněženky a machři se postupně stává exemplárním případem pro etiku v reklamě. A rozhodně to není míněno v pozitivním slova smyslu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: NS - LEV 21

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Největší škůdci? Prezident a premiér!

11:17 Štěpánek (Trikolora): Největší škůdci? Prezident a premiér!

Strohá fakta: Fialova vláda poslala návrh státního rozpočtu na rok 2026 do sněmovny těsně před volba…