Bondarenková (SPD): Setkání vlastenců na Slapech - další krok k sjednocení

29.09.2020 12:06 | Zprávy
autor: PV

Na vlastenecké scéně v poslední době probíhá živé dění, sbližují se názory, poznávají se vzájemně další lidé a postupně převládá duch sjednocení.

Bondarenková (SPD): Setkání vlastenců na Slapech - další krok k sjednocení
Foto: archiv
Popisek: JUDr. Vladimíra Bondarenková, členka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), specialistka na mezinárodní a evropské právo

Článek byl převzat z Profilu JUDr. Vladimíra Bondarenková, D.E.A., MBA - Setkání vlastenců na Slapech - další krok na cestě sjednocení

Vlastenecké setkání tento víkend v autokempu Skalice na Slapech bojovalo s nepřízní počasí, ale mnoho vlastenců to nijak neodradilo. Účastnili se ho vlastenci často dosud nikde neorganizovaní, ale na sociálních sítích dobře známí s řadou sledujících.  Vlastenecká scéna byla dosud dost rozdrobená, kromě členů SPD a nedávno vzniklé, ale ne vždy přesvědčivé Trikolóry. Na setkání byla dále řada přátelských uskupení, ale i pár regulérních členů hnutí Svoboda a přímá demokracie, z nichž tři dostali prostor k vyjádření v prvním panelu. Spolu s významnými členy SPD, panem MUDr. Ivanem Davidem, poslancem Evropského parlamentu za SPD, a panem Mgr. Jiřím Kobzou, poslancem za Prahu v řadách SPD, jsem byla trochu nečekaně přizvaná i já. To mne ohromně potěšilo, moc děkuji organizátorům, panem Zdeněk Lux a Miloš Zadrapa a dalo příležitost doplnit pohledy na různé otázky těchto dvou pánů o zase jiný, víc ženský pohled a také o pohled legislativní, neboť SPD mimo jiné pomáhám v přípravě pozměňovacích návrhů nebo návrhů zákonů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Starmer. Racionální a slušný politik

17:03 Fiala (ODS): Starmer. Racionální a slušný politik

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rezignaci britského premiéra Keira Starmera z čela …