Bondarenková (SPD): Setkání vlastenců na Slapech - další krok k sjednocení

29.09.2020 12:06 | Zprávy
autor: PV

Na vlastenecké scéně v poslední době probíhá živé dění, sbližují se názory, poznávají se vzájemně další lidé a postupně převládá duch sjednocení.

Bondarenková (SPD): Setkání vlastenců na Slapech - další krok k sjednocení
Foto: archiv
Popisek: JUDr. Vladimíra Bondarenková, členka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), specialistka na mezinárodní a evropské právo

Článek byl převzat z Profilu JUDr. Vladimíra Bondarenková, D.E.A., MBA - Setkání vlastenců na Slapech - další krok na cestě sjednocení

Vlastenecké setkání tento víkend v autokempu Skalice na Slapech bojovalo s nepřízní počasí, ale mnoho vlastenců to nijak neodradilo. Účastnili se ho vlastenci často dosud nikde neorganizovaní, ale na sociálních sítích dobře známí s řadou sledujících.  Vlastenecká scéna byla dosud dost rozdrobená, kromě členů SPD a nedávno vzniklé, ale ne vždy přesvědčivé Trikolóry. Na setkání byla dále řada přátelských uskupení, ale i pár regulérních členů hnutí Svoboda a přímá demokracie, z nichž tři dostali prostor k vyjádření v prvním panelu. Spolu s významnými členy SPD, panem MUDr. Ivanem Davidem, poslancem Evropského parlamentu za SPD, a panem Mgr. Jiřím Kobzou, poslancem za Prahu v řadách SPD, jsem byla trochu nečekaně přizvaná i já. To mne ohromně potěšilo, moc děkuji organizátorům, panem Zdeněk Lux a Miloš Zadrapa a dalo příležitost doplnit pohledy na různé otázky těchto dvou pánů o zase jiný, víc ženský pohled a také o pohled legislativní, neboť SPD mimo jiné pomáhám v přípravě pozměňovacích návrhů nebo návrhů zákonů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Střih. Konec. Nebezpečí zažehnáno

19:02 Mašek (ANO): Střih. Konec. Nebezpečí zažehnáno

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ustřižení zpěvu Jarka Nohavici ze strany ČT při mis…