Bradáč (SPO): Děkujeme sportovcům za skvělou reprezentaci

13.01.2018 12:20

Karlovarský kraj každoročně oceňuje sportovce, trenéry a sportovní legendy, kteří dosáhli mimořádných úspěchů či se zasloužili o rozvoj sportu v našem regionu. Nominace do ankety „Sportovec Karlovarského kraje 2017“ mohou zasílat všechny sportovní subjekty nejpozději do 9. února.

Bradáč (SPO): Děkujeme sportovcům za skvělou reprezentaci
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Lídr SPO v Karlovarském kraji Jaroslav Bradáč

„Nominovat sportovce lze v několika kategoriích prostřednictvím anketního formuláře obsahujícího základní údaje o navrhovaném a dosažených výsledcích. Nominaci podepisuje vždy předseda či místopředseda klubu, kterého je nominovaný sportovec členem. Svým podpisem tak stvrzuje, že s nominací souhlasí. Pokyny pro vyplnění formuláře jsou uvedeny na internetových stránkách Karlovarského kraje. Věřím, že se nám i letos sejde spousta nominací a sportovcům budeme moci poděkovat za jejich úsilí a skvělou reprezentaci,“ uvedl radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Jaroslav Bradáč.

Anketu posuzuje Komise Rady Karlovarského kraje pro tělovýchovu a sport a schvaluje Rada Karlovarského kraje. Slavnostní vyhlášení výsledků by se mělo uskutečnit na jaře tohoto roku. V uplynulém ročníku bylo odevzdáno přes 100 nominací. Vítězi a držiteli ceny hejtmanky Karlovarského kraje se nakonec stali nohejbalista Jan Vanke z SK Liapor Witte Karlovy Vary a plavkyně Vendula Dušková z SK Kontakt Karlovy Vary.

Pokyny k vyplnění nominace ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Zaorálek: Andrej Babiš zatím jen obviňuje všechny kolem sebe

7:32 Ministr Zaorálek: Andrej Babiš zatím jen obviňuje všechny kolem sebe

Komentář na facebookovém profilu k reportáži TV Seznam o údajném únosu Andreje Babiše ml.