ČSSD: Dosluhující prezident Biden vyvolává třetí světovou válku!

18.11.2024 18:09 | Monitoring
autor: PV

ČSSD se děsí rozhodnutí končícího prezidenta USA Bidena dovolit Ukrajině střílet zbraněmi na cíle v Rusku.

ČSSD: Dosluhující prezident Biden vyvolává třetí světovou válku!
Foto: ČSSD
Popisek: Česká suverenita sociální demokracie - logo

Stojíme na pokraji třetí světové války. Biden se snaží na poslední chvíli vyvolat v Evropě, tedy daleko od své země, válku. Amerika vždy profitovala ze světových i kontinentálních válek, které se ale nikdy nekonaly na jejich území.

Nyní se prezident, který nejdříve musel odstoupit z kampaně vzhledem ke své duševní neschopnosti odpovědět i na nejjednodušší otázky v debatě prezidentů, a pak podpořil kandidátku, která v zahraniční politice jde jeho cestou, tedy cestou jasné prohry mezi americkými voliči, rozhodl v posledních dnech svého mandátu připravit Evropě velmi zlé časy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Není normální, že předseda Sněmovny je schopný takové nenávisti

16:14 Hřib (Piráti): Není normální, že předseda Sněmovny je schopný takové nenávisti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Tomio Okamurovi.