ČSSD: S návrhem státního rozpočtu nesouhlasíme

26.06.2019 11:38 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k návrhu státního rozpočtu pro rok 2020

ČSSD: S návrhem státního rozpočtu nesouhlasíme
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Proč? Chybí v něm peníze na zásadní služby, které ovlivňují životy nás všech. Chybí finance na zajištění bezpečí občanů, sociální služby, ani boj se suchem.

Co konkrétně chybí v návrhu rozpočtu?

Peníze pro policisty a hasiče
Lidé, kteří každý den nasazují vlastní životy pro naše bezpečí, by přišli o peníze na platy a vybavení. Dokonce musí jezdit v zastaralých nevyhovujících služebních vozech. Abychom byli stále bezpečnější zemí, nesmíme přece řešit, jestli budeme mít na základní vybavení!

Více peněz na sociální služby
Nemůžeme hodit přes palubu ty, kteří se o sebe nedokáží postarat sami a spoléhají na pomoc státu. Rozpočet musí myslet právě, a především, na děti a seniory. Je pro nás nepřijatelné, aby se pro opravdu potřebné nenašly peníze!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Slibujete konsolidaci veřejných financí

Mě zajímá jedno, jak se to dotkne nás občanů? Kde a na čem chcete šetřit? Budete zvyšovat nějaké daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlaváček (STAN): Základní vybavenost, kterou potřebuje každý

22:01 Hlaváček (STAN): Základní vybavenost, kterou potřebuje každý

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o koncepci veřejných toalet v Praze