„Vzhledem k tomu, že po oznámení expremiéra Ing. Jiřího Paroubka, že vstoupil do ČSSD, nám roste členská základna každým dnem a již se více než ztrojnásobila, rozhodla dnes republiková rada na můj návrh o svolání mimořádného sjezdu strany. Jsme přesvědčeni, že všichni nově příchozí členové ČSSD mají právo společně s námi rozhodnout o dalším programovém směřování strany i o tom, kdo bude do budoucna stranu na nejvyšších stranických postech reprezentovat,“ sdělila předsedkyně strany Mgr. Jana Volfová.
Sjezd strany se uskuteční dne 17. února v Praze. Vedle delegátů strany se jej zúčastní i předsedové stran a spolků, které s ČSSD spolupracují v rámci hnutí Nespokojení.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




