Červenka (Trikolóra): Žijeme v přelomové době

08.07.2020 9:49

Nechceme v žádném případě řešit problémy, co s propuštěnými džihádisty, kteří ihned po propuštění z vězení znovu vraždí. Tohle je základní narativ dnešní doby a my se buď vzepřeme těm, kteří nás manipulují do pozice klečících, omlouvajících se a líbajících snědé nohy.

Červenka (Trikolóra): Žijeme v přelomové době
Foto: youtube.com
Popisek: Miroslav Červenka
reklama

Máme velký problém s tím, čím nás krmí naše média, zejména ona hlavního proudu. Podrobně se zabývají podružnostmi, zatímco důležité věci, které mají potenciál mít v nejbližší budoucnosti zásadní vliv na životy nás a našich blízkých, nechávají bez povšimnutí. Typickým příkladem je totální absence informací o snaze německých politiků v době německého předsednictví EU za každou cenu prosadit nový mechanismus pro přerozdělování migrantů. Místo toho média sáhodlouze referují o srážce dvou lokálek, kolik kde napršelo vody, nebo kam můžeme/nemůžeme jet na dovolenou.

Významnou součástí tohoto problému je i nedůvěryhodnost mnohých našich politiků, kteří spíše než zájmy svých občanů hájí zájmy ryze své, sponzorů svých stran a Evropské unie. Varující je, že se ke snahám německých politiků typu Heiko Maase nebo Horsta Seehofera přerozdělit nám do České republiky jejich nezodpovědnost a z ní vyplývající zločinnost nevyjadřují, nebo reagují stylem, že mají obavy, že by přijetí přerozdělovacího mechanismu motivovalo pašeráky. To sice mají pravdu, ale nezmiňují, nebo se z nějakého důvodu neodvažují zmínit to zásadní:přerozdělovací mechanismus a z něj plynoucí přísun migrantů si nepřejeme, protože si o tom, kdo bude žít v zemi našich otců a vnuků hodláme rozhodovat sami a toto nevyměníme ani za tuny potištěného papíru eurobankovek.

Hrozí totiž, že nám sem eurounijní elity vnutí stav, kterého jsme svědky ve Francii, kde trval tři roky výjimečný stav, Anglii, Německu či Švédsku. Videa a zprávy z těchto zemí, které se k nám dostávají mimo masmediální dezinformační média, nás jasně informují o tom, že v těchto zemích hrozí v lepším případě kulturní válka s nepřizpůsobivými migranty, jejichž jedinou životní náplní je nenávist ke všemu tradičně evropskému, liberálně-konzervativnímu v nejlepším slova smyslu a humanistickému.

Stav, který popisuje níže sdílený článek, přece nemůžeme připustit. Nechceme v žádném případě řešit problémy, co s propuštěnými džihádisty, kteří ihned po propuštění z vězení znovu vraždí. Tohle je stěžejní rozhodnutí dnešní doby a my se buď vzepřeme těm, kteří nás manipulují do pozice klečících, omlouvajících se a líbajících snědé nohy, které kupou nás a naše děti, nebo naše euro-atlantická, ano převážně bílá s různými odstíny, civilizace zanikne. (ZDE)

(Přezato z Profilu)
 

Mgr. Miroslav Červenka

  • Trikolóra
  • předseda MO Hnutí Trikolóra Děčín
  • mimo zastupitelskou funkci

ArticleDetailRelatedProfileArticleLinkTitle Mgr. Miroslav Červenka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Předkládaný návrh působí jako pokus o vlamování se do otevřených dveří

13:57 Ministryně Schillerová: Předkládaný návrh působí jako pokus o vlamování se do otevřených dveří

Projev na 81. mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny 28. ledna 2021 k navrženému programu