Červíček (ODS): Radní schválili cenové tarify ve veřejné dopravě

09.08.2018 12:18 | Zprávy
autor: PV

Radní Královéhradeckého kraje schválili aktualizaci smluvních přepravních podmínek Integrovaného dopravního systému IREDO včetně cenových tarifů ve veřejné autobusové a železniční dopravě.

Červíček (ODS): Radní schválili cenové tarify ve veřejné dopravě
Foto: ODS
Popisek: Martin Červíček

Nové cenové tarify budou od prvního září počítat i se slevou jízdného ve výši 75 procent pro děti, studenty a seniory, kterou zavedla vláda České republiky.

„Touto aktualizací reagujeme na rozhodnutí vlády České republiky poskytnout slevu jízdného ve výši 75 procent ve veřejné autobusové a železniční dopravě. Sleva je určena pro děti od šesti do osmnácti let, studenty do 26 let a seniory starší 65 let. Zlevněné jízdné bude platit od prvního září letošního roku,“ řekl první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje odpovědný za dopravu a silniční hospodářství Martin Červíček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

9:15 Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

Debata o obraně České republiky je často zatížena emocemi, symboly a politickými nálepkami. Přitom b…