Chabr (TOP 09): Pražští energetici budou spolupracovat v oblasti energetických úspor a služeb

21.02.2020 10:47 | Zprávy
autor: PV

Společnosti s majetkovou účastí hlavního města Prahy, Pražská plynárenská a Pražská energetika, patřící mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií, uzavřely prostřednictvím svých dceřiných společností Prometheus, energetické služby a Frontier Technologies memorandum o spolupráci.

Chabr (TOP 09): Pražští energetici budou spolupracovat v oblasti energetických úspor a služeb
Foto: TOP 09 / Martin Kubica
Popisek: Jan Chabr

Obě společnosti tak budou v budoucnu spolupracovat například v oblasti společné nabídky energetických služeb, v rámci dílčích i komplexních projektů energetických úspor nebo v oblasti sdílení realizačních kapacit.

„Těší mě a oceňuji, že dvě společnosti, v nichž má hlavní město Praha majetkový podíl, se dokážou spojit a spolupracovat na zajímavých a prospěšných projektech, i když jsou na energetickém trhu do jisté míry konkurenty. Je to dobrý signál i pro další městské společnosti, aby hledaly možnosti vzájemné spolupráce a synergií, které budou prospěšné nejen pro ně samotné, ale i pro město a jeho obyvatele,“ řekl v této souvislosti radní hl. m. Prahy pro oblast majetku Jan Chabr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Toastový chleba za 100 milionů

8:03 Zdechovský (KDU-ČSL): Toastový chleba za 100 milionů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dotacím pro Agrofert.