„Denně jsem svědky nových a nových válečných hrůz, jimiž trpí zejména civilisté. Bombardují se školy i nemocnice, boje mají stále více obětí z řad civilistů. OSN zatím setrvává u nových a nových proklamací o hrůzách této války, situace si ale žádá víc než jen projevy znepokojení,“ vysvětluje Dita Charanzová, proč připojila svůj podpis pod dopis adresovaný mj. Donaldu Tuskovi, J. C. Junckerovi a představitelům všech členských států.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Proč fandíte Orbánovi?
Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?
Další články z rubriky
9:15 Vích (SPD): Miliardy bez výsledku a audit zakázek z éry Fialy budí otázky
Česká obrana se stává jedním z nejvýbušnějších politických témat. Vláda Andreje Babiše totiž s minis…
- 9:05 Ivan (ODS): Reorganizace na MMR otevírá zásadní otázku: má stát řešit sociální problémy z Prahy, nebo dát větší pravomoci obcím?
- 8:02 Rajchl (PRO): Nepatřím mezi ty, co by uhnuli či otočili
- 7:06 Ministr Tejc: Nejen stamilionové a miliardové zisky, ale i odpovědnost
- 6:07 Hejtman Grolich: Musíme se změnit, musíme začít znovu
- 4:33 Sedláček (Národní demokracie): StB na steroidech



