Čuba (SPO): Pojďme ocenit naše ženy. Zaslouží si to!

31. 1. 2015 16:02

Máte ve svém okolí nějakou výjimečnou ženu, kterou byste rádi ocenili? Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to!

Čuba (SPO): Pojďme ocenit naše ženy. Zaslouží si to!
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Čuba

V plném proudu je 6. ročník celonárodní soutěže Žena regionu. Ta je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají ostatním a ještě při tom zvládají péči o rodinu.

Již podruhé převzal záštitu nad soutěží Senát Parlamentu České republiky. A jeho zástupce za Zlínský kraj František Čuba je přesvědčen, že právě ženy ze Zlínského kraje jsou ty nej: „Soutěž Žena regionu podporuji. Jde o veřejně prospěšný projekt,  který má za cíl ocenit úsilí výjimečných žen a zviditelnit jejich práci, což je velmi chvályhodné. Zlínský kraj má nespočet mimořádných žen, které se často obětují pro ostatní a zasloužily by veřejné uznání.“

„Pojďme společně ocenit výjimečné ženy, které mnohdy nejen pracovní, ale i volný čas obětují pro ostatní, dokážou svým aktivním přístupem k životu motivovat ostatní a obohacovat jejich životy.“

O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy v kategoriích: podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport. Nominace je možné zaslat do úterý 3. února 2015. 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: SPO

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Vystoupení z Evropské unie je výhodné

19:43 Okamura (SPD): Vystoupení z Evropské unie je výhodné

Komentář na facebookovém profilu k výhodám vystoupení z Evropské unie