Mezi čestnými hosty sjezdu byl i předseda hnutí ANO Andrej Babiš, poslanec KSČM Jiří Dolejš a delegace slovenských a ruských zástupců organizací sdružující seniory. Zdravici sjezdu zaslal i předseda vlády Bohuslav Sobotka a také prezident České republiky Miloš Zeman.
Hlavním cílem Svazu bude především boj o rychlejší zvyšování důchodů a prosazení zákona o seniorech a sociálním bydlení, kde je Svaz připraven pomoci svými experty při jejich tvorbě všem politickým stranám.
Hlavním úkolem nového vedení pak bude boj s tzv. šmejdy, kteří stále zneužívají nedostatek informací i tíživou osobní či zdravotní situaci důchodců. Zneužívání situace seniorů není však jen problém tzv. šmejdů, ale problém obecný.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




