Dušek (STAN): Praha 5 zmodernizuje hřiště na Hořejším nábřeží. Bude i ledová plocha

04.07.2022 14:58 | Zprávy
autor: PV

Rada MČ Praha 5 schválila vyhlášení výběrového řízení na rekonstrukci multifunkčního hřiště Hořejší nábřeží. Součástí projektu je i vytvoření ledové plochy pro bruslaře.

Dušek (STAN): Praha 5 zmodernizuje hřiště na Hořejším nábřeží. Bude i ledová plocha
Foto: STAN
Popisek: STAN

„Hřiště na Hořejším nábřeží je svojí polohou nad Smíchovskou náplavkou naprosto unikátním místem v centru metropole. Naším cílem je, aby sloužilo celoročně zejména dětem, obsáhlo možnosti několika sportů a bylo vhodným doplňkem k trávení volného času na náplavce pro celé rodiny,“ vysvětluje záměr rekonstrukce radní pro sport David Dušek (STAN).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

dotace bydlení

Pane Juchelko, nebylo by jednodušší místo zřízení "Kobry" zrušit dotace na bydlení, které jsou nejvíce zneužívány? Dále nechápu, že zřízení kontrolního orgánu vám bude trvat 3 roky... Sue

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vystrčil (ODS): Čína se dnes snaží obchodovat na dluh

20:07 Vystrčil (ODS): Čína se dnes snaží obchodovat na dluh

Projev na 26. schůzi Senátu 17. června 2026 k jednání Evropské rady 18. - 19. června 2026