Strach a bázeň vznikají z toho, že lidé nemají dostatečné informace. Zaznělo na pondělní debatě na téma imigrace a islám jako jeden z důvodů, proč je důležité o tom, co nyní trápí celou Evropu, o migraci uprchlíků, tak důležité debatovat.
S publikem i mezi sebou si na ožehavé téma vyměňovali názory eroposlanec Tomáš Zdechovský (KDUČSL), který procestoval několik uprchlických táborů v Evropě, místopředseda poslaneckého výboru pro bezpečnost a sociolog Ivan Gabal (KDUČSL), mluvčí iniciativy Islám v Česku nechceme Artur Fišer a ředitel Muslimské unie v Česku Muhamed Abbás.
Pátý přizvaný host, bývalý náčelník Vojenského zpravodajství generál Andor Šándor se z debaty omluvil. Důvod, proč se jí ale nemůže zúčastnit, neuvedl.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
debata , imigrace , islám , KDU-ČSL , Zdechovský
autor: PV
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky

20:16 Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Ukrajině.
- 18:12 Senátor Hraba: Na profil mi chodí různé existence neschopné normální slušné diskuze
- 16:14 Ministr Ženíšek: Kandiduju, aby nám po volbách nediktovala Moskva
- 14:12 Zálom (Svobodní): Niedermayer je prostě darebák
- 12:17 Nerudová (STAN): Místo štěkání volím raději práci
- 10:17 Langšádlová (TOP 09): Rusko zůstává největší hrozbou pro evropskou bezpečnost