Europoslanec Zdechovský je patronem veletrhu, na který dorazí i experti z Evropské kosmické agentury

12.08.2015 12:56 | Zprávy
autor: PV

Pod patronací europoslance Tomáše Zdechovského se bude ve výstavním a společenském centru Ideon Pardubice ve dnech 24. – 29. září 2015 konat první ročník mezinárodního veletrhu s názvem ELECTROTECHNICA ? IT. Účast na veletrhu potvrdilo mnoho významných hostů od nás i ze zahraničí.

Europoslanec Zdechovský je patronem veletrhu, na který dorazí i experti z Evropské kosmické agentury
Foto: red
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

„Uspořádáním veletrhu jsme se rozhodli navázat na tradici, která sahá až do první republiky. Tehdy bylo Československo, díky pardubické továrně Telegrafia, světovou velmocí v oboru elektrotechniky. Ale i v současné době je v pardubickém regionu hned několik firem, které zde koncentrují svojí výrobu a jejichž jméno má v oblasti elektrotechniky světový zvuk,“ říká Petr Vašíček, ředitel společnosti Pardubická výstavní a veletržní, s.r.o.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Neuvažujete o žalobě na Fialu ze SPD?

Ten o vás v televizi řekl, že jste vyzval k raketovému útoku na Rusko. Budete to nějak řešit? Když ne, nemyslíte, že se do může šířit dál jako lavina, i když to není pravda. Nebo aspoň doufám, že ne, protože to by byl přeci začátek třetí světové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

TOP 09: Euro je vstupenkou ke stolu, kde se rozhoduje

10:02 TOP 09: Euro je vstupenkou ke stolu, kde se rozhoduje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k euru.