Exner (STAN): Musíme se bránit ruské hybridní válce

04.04.2025 8:04 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Rusku.

Exner (STAN): Musíme se bránit ruské hybridní válce
Foto: STAN
Popisek: Martin Exner

Musíme se bránit ruské hybridní válce.

Vláda schválila dva zápisy na vnitrostátní sankční seznam.

Jedná se o běloruskou občanku Natalii Sudliankovou, která vykonávala úkoly pro ruskou vojenskou rozvědku GRU a příslušníka této rozvědky Alexeje Šavrova, který ji přímo z Moskvy řídil.

Sudlianková v Česku několik let skrytě pracovala ve prospěch několika ruských organizací.

Kromě GRU se jednalo o ruský státem financovaný Fond na podporu a ochranku práv krajanů žijících v zahraničí, nebo organizaci Nesmrtelný pluk Ruska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

fialova hybridní válka kdy např. lže vlastnímu národu o nezávislosti čr na ruském plynu exnerovií vyhovuje ?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusecharl , 04.04.2025 10:03:29

|  7 |  0

Další články z rubriky

Hoffmannová (Piráti): Média už nebudou patřit veřejnosti

10:02 Hoffmannová (Piráti): Média už nebudou patřit veřejnosti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k veřejnoprávním médiím.