Fiala (ODS): Program hnutí ANO popírá 4 roky ve vládě

03.09.2017 13:40 | Zprávy
autor: PV

Program hnutí ANO nepřekvapil. Stejně jako Andrej Babiš říká odpoledne něco jiného než tvrdil ještě dopoledne, tak i program ANO popírá to, co v uplynulých 4 letech dělali jeho ministři ve vládě.

Fiala (ODS): Program hnutí ANO popírá 4 roky ve vládě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Byrokracii, kterou dosud zvyšovali, chtějí najednou snižovat. Daně, které komplikovali, chtějí zjednodušovat, a vládní posty, které vláda vytvořila, chtějí rušit.

Andrej Babiš také najednou zjistil, že je potřeba stavět dálnice. Škoda, že jeho ministry dopravy to v posledních 4 letech nenapadlo. Někdo by měl Andreji Babišovi připomenout, že byl skoro 4 roky ministrem financí. Při sledování jeho předvolebních slibů se zda, že na to zapomněl.

Program musí vycházet z dlouhodobých principů. Strana, která žádné principy nemá, nemůže mít ani dobrý program. Pouze změť snů a chaotických nápadů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Účetnictví strany

Můžete nějakými důkazy vyvrátit, že je pod vaším vedením strany účetnictví a hospodaření strany dost pochybné a netransparentní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Primátor Svoboda: Digitální bezpečnost je dnes stejně důležitá jako ta fyzická

12:15 Primátor Svoboda: Digitální bezpečnost je dnes stejně důležitá jako ta fyzická

Praha posílí kybernetickou bezpečnost městských částí. Nové firewally zajistí jednotnou a moderní oc…