Fiala (SPD): Když nebude fungovat dobrovolnost, má přijít na řadu „povinná solidarita“

24.09.2021 19:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k migrační politice Evropské unie

Fiala (SPD): Když nebude fungovat dobrovolnost, má přijít na řadu „povinná solidarita“
Foto: Reprofoto: CNN Prima News
Popisek: Radim Fiala (SPD).

Další neskutečná drzost a arogance Evropské unie. Opět nám chce fakticky vnucovat imigranty. Evropská unie počká s rozhodnutím o osudu nového migračního paktu na výsledky nadcházejících voleb v Německu a ve Francii, řekl pro Euractiv viceprezident Evropské komise Margaritis Schinas, pod kterého migrace a bezpečnost spadá. Členské státy si podle nového návrhu budou moci vybrat, zda přijmou přerozdělování migrantů, nebo zasponzorují jejich návrat, informovaly Novinky.cz. Kdo pro to nezvedne ruku je eurofob, řekl Schinas. Co si to vůbec dovoluje někoho nálepkovat? Hnutí SPD jasně odmítá přerozdělování imigrantů! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z EU odejedeme, tím lépe!

„Myslím, že bezprostředně po francouzských volbách zahájíme rychlý proces sbližování a dosáhneme konečné dohody,” řekl. „Nejhlasitějšími odpůrci návrhu Komise na novou dohodu o migraci jsou eurofobní krajní pravice a eurofobní levice. Oba konce politického spektra chtějí migraci využít k tomu, aby tvrdily, že Evropa nedokáže řešit problémy svých lidí,” řekl v rozhovoru Schinas.

„Pakt o přistěhovalectví a azylu“ představený Evropskou komisí dne 24. září 2020 připravuje svou politikou otevřených dveří půdu pro masovou migraci do Evropy. Obrovský počet migrantů zničí ekonomickou, sociální a kulturní strukturu našich národů, která se v Evropě vytvářela déle než 1000 let. Musíme se bránit a musíme to zastavit!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

4:32 Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nastupujícím vedrům.