Fiala (SPD): Pavel Fischer se ve své „moudrosti zařadil“ vedle Jana Hrušínského

23.03.2020 12:22

Komentář na facebookovém profilu k výrokům senátora Fischera.

Fiala (SPD): Pavel Fischer se ve své „moudrosti zařadil“ vedle Jana Hrušínského
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Fiala
reklama

Tak tady už začíná rozum stát. Sluníčkářský senátor Pavel Fischer se ve své „moudrosti zařadil“ vedle Jana Hrušínského. Děkování českých vládních činitelů Číně za to, že umožnila nákup zdravotnických prostředků, hraničí podle senátora s vlastizradou. Tak měl sehnat roušky sám, když je tak chytrý! Lékaři, zdravotní personál a spousta lidí je bez roušek, a pan senátor do toho tahá politiku a svou nenávist k Číně. To je opravdu hnusné politikaření v čase krize! Také se mi nelíbí, že jsme závislí na Číně, ale plivnout někomu na ruku, když nám ji podává, není hezké.

„Klanět se čínským rouškám koupeným za české miliardy hraničí s vlastizradou. V čase ohrožení zdraví lidí se nechutně hraje o mocenský vliv v naší zemi,“ napsal senátor. „Suverénní země se neklaní, suverénní země něco dělá,“ dodal. Prostředky proti koronaviru by se měly dle něj vyrábět v Evropě.

Také se mi nelíbí, že jsme závislí na Číně, ale plivnout někomu na ruku, když nám ji podává, není hezké. A prostředky proti kronaviru a roušky a podobně by se měly vyrábět v naší zemi. Na Evropskou unii a jiné evropské země spoléhat nemůže, protože se budou start sami o sebe, nebo nám dodávky zadrží jako Mutti Merkel. Evropská unie nám žádné roušky nezjistila a v koronavirové krizi naprosto selhala! S vlastizradou podle mě hraničí, když se někdo klaní Bruselu, Berlínu a Washingtonu.

Kvůli globalismu a záměrné likvidaci soběstačnosti národních států globalisty, jako je podle mě i pan Fischer, nejsme soběstační prakticky v ničem a vše musíme dovážet. Podle hnutí SPD musí být Česká republika znovu suverénním a ekonomicky soběstačným státem, který není závislý na ostatních a své základní potřeby si zajistí sám!

Zdroj: ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Problémem je dlouhodobé nefinancování oprav silnic II. a III. tříd ze státního rozpočtu

22:59 Hejtman Půta: Problémem je dlouhodobé nefinancování oprav silnic II. a III. tříd ze státního rozpočtu

Projev na 49. schůzi Poslanecké sněmovny 2. června 2020 k zákonu o rozpočtových pravidlech