Dnes je 11.10.2017 a volby do poslanecké sněmovny se budou konat až 20. a 21. října.
Přesto veřejnoprávní Česká televize a hlavně soukromá televize Nova již rozhodly, jak volby dopadnou a jasně daly najevo, že názor voličů je nezajímá.
9 dnů před volbami jsou ve zpravodajství již jednání stran, které „získaly“ podle TV Nova letos 5% ve volbách, aniž by nějaké volby vůbec ještě proběhly.
Proběhli jsme i my a to Hlavní nádraží a některé ulice v Praze a dotazovali se lidí. Někteří se ještě ani nerozhodli, jiní nám prozradili, že favorita mají, ale není to nikdo, kým obě televize straší.
V televizních debatách jsou pouze tak zvaní úspěšní v budoucích volbách, ale nikdo nedokáže vysvětlit, kde k takové jistotě obě televizní společnosti přišly. kdo se koho ptal? Vzorku 1000 zaměstnanců Novy?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


