Folwarczny (ODS): Chceme zatraktivnit a zkvalitnit výuku technických a řemeslných oborů

12.05.2019 11:17 | Zprávy
autor: PV

Havířovská střední škola má zmodernizované učebny a laboratoře.

Folwarczny (ODS): Chceme zatraktivnit a zkvalitnit výuku technických a řemeslných oborů
Foto: ods.cz
Popisek: Stanislav Folwarczny (ODS)

Žáci krajské Střední školy v Havířově-Šumbarku mají novou elektrolaboratoř, vybavenou učebnu a dílny svařování a také nově vybudovanou jazykovou učebnu. Vše za více než 8 milionů korun financovaných z evropských peněz. Díky tomu, že škola je partnerem krajského projektu Odborné, kariérové a polytechnické vzdělávání v MSK (OKAP) mohly být zmodernizovány také knihovna s čítárnou, multimediální sál školy a učebna polytechniky.

Výuku v nových prostorách dnes slavnostně zahájil náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství Stanislav Folwarczny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.