Gábor (TOP 09): Konec války připomíná vznik nové Evropy

08.05.2015 17:53 | Zprávy
autor: PV

Sedmdesáté výročí konce druhé světové války není pouhou připomínkou tohoto strašného konfliktu. Je připomínkou vzniku nové Evropy.

Gábor (TOP 09): Konec války připomíná vznik nové Evropy
Foto: frantisekgabor.cz
Popisek: František Gábor

Tu válka poučila a její obyvatelé žijí 70 let v míru, přátelství a porozumění. Naše země spolupracují a vojáci evropských zemí slouží společně demokracii. Společně prolévají krev v boji proti terorismu a při mírových misích.

U příležitosti tohoto výročí jsme vyjádřili úctu vlastencům z domácího i zahraničního odboje. Všem ženám a mužům, kteří bojovali ve spojeneckých armádách a osvobodili Evropu od nacismu. Všem padlým hrdinům. Všem obětem války bez rozdílu národnosti, vyznání či barvy pleti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Náboženský radikalismus v nejvyšších patrech státu

23:08 Ferčíková Konečná (Zelení): Náboženský radikalismus v nejvyšších patrech státu

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k sobotnímu Pochodu pro život