Hannig (Rozumní): Protestuji proti nepravdě poslance Volného ze SPD

23.03.2018 12:41

Na kandidátních listinách strany ROZUMNÍ nebyl žádný žádný bývalý člen Úsvitu ani nikdo, kdo chtěl kandidovat na kandidátce SPD a nebyl zařazen.

Hannig (Rozumní): Protestuji proti nepravdě poslance Volného ze SPD
Foto: Vít Hassan
Popisek: Petr Hannig
reklama

Důrazně protestuji proti slovům poslance za SPD Lubomíra Volného, ze dne 22. 3. 2018, že ti, kteří neuspěli na kandidátkách SPD, kandidovali na kandidátkách ROZUMNÝCH. Ani jeden takový kandidát na plných kandidátních listinách ROZUMNÝCH v celé ČR nebyl. Ani jeden kandidát z bývalého Úsvitu, ani jeden kandidát, který by měl spojitost se stranami Tomia Okamury, se kterým mě už dávno pojí snaha o zařazení prvků přímé demokracie a odvolatelnosti politiků, které Strana zdravého rozumu, jk se dříve ROZUMNÍ jmenovali, prosazuje už od roku 2006.

ROZUMNÍ naopak své kandidátní listiny nabídli členům Národní demokracie v čele s politicky soudně perzekuovaným Adamem Benjaminem Bartošem. ROZUMNÍ měli tu odvahu, tak zvaně si zadat s někým, kdo je autentickým kritikem stávajících politických praktik. Jako prezidentský kandidát jsem byl přítomen všem soudním jednáním s A. B. Bartošem.

ROZUMNÍ nabídli své kandidátní listiny i dalším stranám, např. středové Změně pro lidi, dále pak "nesládkovým" Republikánům a dalším menším politickým subjektům, aby se netříštila politické scéna odmítající povinné přijímání migrantů.

ROZUMNÍ si však myslí, že pouze jedna politická strana v Poslanecké sněmovně charakteru SPD je málo a nemá sílu na to aby odvrátila např. nekontrolovaný příliv ilegálních migrantů, což se teď při vyjednávání o vládě jasně ukazuje a ANO SPD Tomia Okamury odsunuje na vedlejší kolej.

Nikdy jsem nekritizovali SPD ani Tomia, se kterým mě osobně pojí dlouholeté přátelství, vzhledem k našemu společnému kamarádovi Vítězslavu Vávrovi. Proto invektivy pana Volného považuji za nepřijatelné, už z toho důvodu, že musíme všichni stát za panem prezidentem Zemanem, na kterého se soustřeďuje mediální útok.

Mgr. Petr Hannig, předseda ROZUMNÝCH a prezidentský kandidát, který ve druhém kole bezvýhradně podporoval pana prezidenta Zemana

Převzato z profilu.

Mgr. Petr Hannig

  • Rozumní
  • Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Paparega: Posouváme městskou knihovnu do 21. století

20:20 Primátor Paparega: Posouváme městskou knihovnu do 21. století

Projekt rekonstrukce knihovny je velmi zdařilý, nadčasový a splňuje všechny nároky současného modern…